Commissies

Bestuur

Voorzitter
Arjan de Jonge 06-29582748

Secretaris
Annette Huijgen 06-11392946

Penningmeester
Martin Rijkee 078-6919655

SNS Bank Alblasserdam
IBAN Nr:  NL35 SNSB 0815 217889
t.n.v. Penningmeester C.K.C. Kinderdijk

Bestuurslid Wedstrijdzaken
Huibert Borsje 06-53494992

Bestuurslid Technische Zaken
Wieteke den Hollander 06-29730506

Bestuurslid PR/Sponsoring
Erwin Zanen o6-28557357

Bestuurslid Clubhuiscommissie
Henny Nuninga 06-13302966

Bestuurslid Accommodatiezaken
Gerard Elstak  06-22333824

Secretariaat
Roerdomp 30, 2957 NE Nieuw-Lekkerland
0184-686717   06-11392946
E: [email protected]

Website
Kees van Es
E: [email protected]

Clubblad
Jan en Marjolein Verkerk 06-57760295
E: [email protected]

Weekbrief: Leny Schook 078-6918332

Bezorging
Hans Verschoor 078-6918071

Technische commissie

Roel Oostindien: [email protected]
Huibert Borsje: [email protected]
Corné van der Burgh: [email protected]
Inge Schuit: [email protected]
Jan-Michiel Bruijn: [email protected]
Tallie Punt: [email protected]
Anja Verhage: [email protected]
Arie Toom: [email protected]
Barbara Guldemond: [email protected]
Netty Stellaard: [email protected]
Wieteke den Hollander: [email protected]

Er zijn nog 4 vacatures mocht u interesse hebben laat het ons weten!

Technisch beleid:

Roel Oostindien

Thomas van den Bosch

Martijn Tuijtel

William Blok

 

Administratieve / bondzaken:

Administratieve zaken: Huibert Borsje + Netty Stellaard + Inge Schuit
Oefenwedstrijden: Tallie Punt
Trainingsschema’s: Wieteke den Hollander
Chauffeurs schema A t/m F: Jan Michiel Bruijn
Wedstrijden verzetten: S/A Arie Toom + B/C Barbara Guldemond + D/E/F Netty Stellaard

Afschrijvingen S+A+B+C+D BIJ DE TRAINERS! M.u.v. B3+C3+D4

Afschrijvingen B3+C3: Barbara Guldemond
Afschrijvingen D4: Anja Verhage
Afschrijvingen E+F: Jan Michiel Bruijn

Voor alle teams geldt in uiterste noodzaak afschrijven VOOR woensdag 19:00!

Coördinatoren:

S1+S2+A1: Wieteke den Hollander + Roel Oostindien
S+MW + A: Vacature!
B-aspiranten: Corné van der Burgh + Barbara Guldemond
C-aspiranten: Corné van der Burgh + Barbara Guldemond
D-pupillen: Anja Verhage + Tallie Punt
E-pupillen: Anja Verhage + Jan-Michiel Bruijn
F-pupillen: Jan-Michiel Bruijn + Wieteke den Hollander
Kangoeroe Klup + Instroom  nieuwe leden: Jan-Michiel Bruijn +   Wieteke den Hollander

Coördinatoren zijn personen die ouders en trainers kunnen aanspreken met hun vragen.

Scheidsrechterszaken
Hans Verschoor 078-6918071
Erik Jan Mudde 078-6914355

Clubhuis
Karin Jongeneel 078-6916843
Henny Nuninga 06-13302966

Jeugdbestuur
Marjolein Verkerk 06-57760295

Contactpersoon adverteerders
Erwin Zanen 06-28557357
E:[email protected]

Vertrouwenspersonen
Piet van Felius 078-6912200
Margriet Borsje 078-6913819

Ledenadministratie
Huibert Borsje
E:[email protected]

Contributies per 1-10-2016 Zelf betalen Automatische incasso
tot 8 jaar Euro 9,75 Euro 9,50
8 t/m 14 jaar Euro 13,00 Euro 12,75
15 t/m 18 jaar Euro 15,00 Euro 14,75
19 jaar en ouder Euro 19,75 Euro 19,25
Midweek Euro 12 Euro 11,75
Kangoeroes Euro 6,75 Euro 6,50
Rustende leden Euro 6,00 Euro 5,75
Bij  het bereiken van de 8-, 15-, of 19 jarige leeftijd geldt per 1e van de volgende maand de hogere contributie. Voor inlichtingen: Aatje Huigen  |  tel 078 – 691 71 77  |  e-mail